Lista startowa

TP 13 km

Lp Imię i Nazwisko Drużyna Wpisowe
1 Maciej Król
2 Iwona Król
3 Katarzyna Teper

Tak

4 Elżbieta Zaremba

OFIARY KAMIKADZE

Tak

5 Aleksandra Niechciał

OFIARY KAMIKADZE

Tak

6 Kuba Kupczak

Tak

7 Wojtek Kupczak

Tak

8 Daniel Mizgała

Tak

9 Agata Kuchciak

Tak

10 Angelika Kuchciak

Tak

11 Kacper Kuropka

Tak

12 Iwona Bartkowiak

Tak

13 Jaroslaw Pauś

zupa z dyni

Tak

14 Łukasz Błaszczuk

zupa z dyni

Tak

15 Łukasz Niechciał

PIĘĆ SET +

Tak

16 Robert Jeż

PIĘĆ SET +

Tak

17 Mikołaj Macioszczyk

BoberSquad

Tak

18 Mateusz Brzeziński
19 Łukasz Barczak

Tak

20 Iwona Głowik

Kobiety Aktywne

Tak

21 Anita Wróbel

Kobiety Aktywne

Tak

22 Bartosz Gibek

BoberSquad

23 Jagoda Król
24 Edyta Rybczyńska

RybkiTeam

25 Martyna Rybczyńska

RybkiTeam

26 Mariusz Tomczyk
27 Renata Jerzyk

Niecoinni

28 Maria Prochowska – Kucharska

Niecoinni

29 Bartek Białek

Niecoinni

30 Martyna Zawada

Niecoinni

31 Julia Durlej

Niecoinni

32 Julia Olbrych

Niecoinni

33 Adrian Bieda

Niecoinni

34 Zuzanna Szczepaniak

PIJANE ARBUZY

35 Radosław Wróbel

PIJANE ARBUZY

36 Matylda Polańska

Kozice Górskie

37 Katarzyna Bacińska

Kozice Górskie

 

TP 25 km

Lp Imię i Nazwisko Drużyna

Wpisowe

1 Piotr Sady
2 Elżbieta Kuchta

PuchatePoliczkiEli

Tak

3 Mariusz Pela

PuchatePoliczkiEli

Tak

4 Alicja Wojtala

KS Artemis

Tak

5 Marcin Dering

Orientop Wrocław

Tak

6 Agnieszka Dering

Orientop Wrocław

Tak

7 Sebastian Wojciech

Wilga Orient

8 Dawid Jerzyk

Tak

9 Anna Mądra

DM Przedostatni

Tak

10 Tomasz Mądry

DM Przedostatni

Tak

11 Daria Wypchło

DM Przedostatni

Tak

12 Tomasz Łacina

DM Przedostatni

Tak

13 Aleksander Malong

Kluczborska Grupa Biegowa

Tak

14 Andrzej Mazur

TT ‚KOMURA’

Tak

15 Mateusz Szymała

Kluczborska Grupa Biegowa

Tak

16 Tomasz Wojtuń

Kluczborska Grupa Biegowa

Tak

17 Jakub Wojtaś

Tak

18 Krzysztof Bednarski S

Kluczborska Grupa Biegowa

Tak

19 Krzysztof Bednarski J

Kluczborska Grupa Biegowa

Tak

20 Paulina Pisula

Kluczborska Grupa Biegowa

Tak

21 Wioletta Kukuczka

Kluczborska Grupa Biegowa

22 Wiktor Rybczyński

Sucharki

23 Renata Wrocławska

Tak

23 Anna Rosłaniec


TP 50 km

Lp

Imię i Nazwisko Drużyna

Wpisowe

1 Roman Trocha

Orientop Wrocław

Tak

2 Adam Skoczyński

Plessino Pszczyna

Tak

3 Grzegorz Żegliński

Tak

4 Paweł Jankowiak

Chyże BnO / Olędry

Tak

5 Piotr Trocha

Wobler

Tak

6 Ryszard Świerczyński

Tak

7 Michał Grochowski

TAKIE TAM

8 Wojciech Suchy

Almanak.pl

Tak

9 Artur Skoczyński
10 Robert Stanek

RUDY KOT

11 Łukasz Haladyn

Auratree