Lista Startowa

Aktualizacja 22.06.2018
TP 10 km
L.P. Imię i Nazwisko Drużyna Wpisowe
1 Iwona Król Drożdżowe placki Tak
2 Maciej Król Drożdżowe placki Tak
3 Monika Tomczyk Drużyna S.O.S. Tak
4 Paulina Michlik Drużyna S.O.S. Tak
5 Mariusz Tomczyk FC Pogoń Za Chlebem Tak
6 Zuzanna Szczepaniak Jeszcze 5 minut Mamo…
7 Radosław Wróbel Jeszcze 5 minut Mamo…
8 Katarzyna Kaczmarek K2
9 Krzysztof Kaczmarek K2
10 Adrian Bieda Niecoinni Tak
11 Julia Durlej Niecoinni Tak
12 Maria Prochowska-Kucharska Niecoinni Tak
13 Renata Jerzyk Niecoinni Tak
14 Martyna Zawada Niecoinni
15 Edyta Rybczyńska Rybki Tak
16 Kinga Trzeciak Rybki Tak
17 Martyna Rybczyńska Rybki Tak
18 Aneta Żłobińska Skorpion Tak
19 Natalia Najdek Skorpion Tak
20 Magdalena Jagielska Solo
21 Karolina Krzywiecka Szybkie i Głodne Tak
22 Matylda Polańska Szybkie i Głodne Tak
23 Aleksandra Wodzicka Tarnogajki Tak
24 Filip Wodzicki Tarnogajki Tak
25 Agata Kuchciak Waleczne mamuśki Tak
26 Angelika Kuchciak Waleczne mamuśki Tak
27 Iwona Bartkowiak Waleczne mamuśki Tak
28 Katarzyna Teper Waleczne mamuśki Tak
29 Monika Bartkowiak Waleczne mamuśki Tak
30 Aleksander Tomalik Z DWÓJKĄ Z PRZODU Tak
31 Anna Biczysko Z DWÓJKĄ Z PRZODU Tak
32 Hanna Tomalik Z DWÓJKĄ Z PRZODU Tak
33 Tomasz Biczysko Z DWÓJKĄ Z PRZODU Tak
34 Wojciech Tomalik Z DWÓJKĄ Z PRZODU Tak

TP 25 km

L.P. Imię i Nazwisko Drużyna Wpisowe
1 Jakub WOJTAŚ ————
2 Aleksander Malong Kluczborska Grupa Biegowa Tak
3 Krzysztof Bednarski Kluczborska Grupa Biegowa Tak
4 Krzysztof Bednarski Kluczborska Grupa Biegowa Tak
5 Dawid Jerzyk Makapaka Tak
6 Wiktor Rybczyński Makapaka Tak
7 Aleksandra Niechciał Ofiary Kamikadze Tak
8 Elżbieta Zaremba Ofiary Kamikadze Tak
9 Marcin Dering Orientop Wrocław Tak
10 Łukasz Niechciał Pięć set plus
11 Robert Jeż Pięć set plus
12 Stanisław Kaczmarek Szach Sękowo Tak
13 Filip Ledniowski Szkocik i Spock Tak
14 Mateusz Rosłaniec Szkocik i Spock Tak
15 Agnieszka Fidor Trole nie biegają Tak
16 Wojciech Suchański Trole nie biegają Tak
17 ANDRZEJ MAZUR TT KOMURA Tak
18 Joanna Wójcik WOLNA EKIPA Tak
19 Krystian Wolny Wolna ekipa Tak
20 Tomasz Wojtuń WOLNA EKIPA Tak
21 Jarosław Pauś ZUPAZDYNI Tak
22 Lukasz Błaszczuk ZUPAZDYNI Tak
23 Alicja Wojtala Tak
24 Anna Rosłaniec Tak
25 Tomasz Stachowiak Tak
26 Michał Bryś Tak
TP 50 km
L.P. Imię i Nazwisko Drużyna Wpisowe
1 Grzegorz Żegliński Cała Naprzód Tak
2 Robert Janowski Cała Naprzód Tak
3 Roman Trocha ORIENTOP WROCŁAW Tak
4 Ryszard Świerczyński Orientop Wrocław Tak
5 Adam Skoczyński PKT Plessino Pszczyna Tak
6 Łukasz Haladyn